Zaznacz w kalendarzu 12-15.11.2020 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

AfroSalsa Fusion Show Bootcamp by Maykel Fonts

AfroSalsa Fusion Show Bootcamp by Maykel Fonts

Po raz pierwszy na EL SOL Salsa Festival !!

KILKA SŁÓW O MAYKELU 

Ukończył najbardziej znaną szkołę tańca na Kubie – Tropicana, gdzie studiował balet, taniec nowoczesny i współczesny, afro, rumbę (Guaguanco, Yambù, Columbia). W 2000 r. Przeprowadził się do Włoch z grupą Ire Batà, gdzie uczył się u kilku nauczycieli, w tym Virgilio Pitzalis, Marco Macchetti, Steve LaChance, Gus Bemberry, Christopher Uggins, Chacalli, Paganini i wielu innych. W 2005 roku odbył profesjonalny kurs flamenco w Jerez – Hiszpania. Uprawiane przez niego style tańca to: balet, współczesny, jazz, hip hop, flamenco, tańce latynoamerykańskie i akrobatyka.

O BOOTCAMPIE
Bootcamp połączy dwa światy. Chcemy, aby afrocubańscy tancerze i tancerze salsy liniowej stali się jedną drużyną i dali niesamowity pokaz podczas naszej sobotniej imprezy.

Bootcamp zawiera trzy elementy:

– AFROSALSA FUSION – popracujesz nad choreografią opartą na stylach kubańskich, takich jak: casino, son, mambo cubano, chachacha, afrocuban. Jeśli tańczysz salsę on1 lub on2 i właśnie zacząłeś myśleć, że ten bootcamp nie jest dla ciebie, nie poddawaj się jeszcze 🙂 Nie zapominaj, że salsa, którą tańczysz, pochodzi z wyżej wymienionych ruchów. Tak to się wszystko zaczęło. Co więcej – warsztaty Maykela są zawsze pełne salseros. Pytasz dlaczego? Ponieważ wiedzą, że ten fundament wiedzy jest ważny dla salseros wszystkich rodzajów salsy.

– SHOW STYLE – Maykel oprócz bycia niesamowitym instruktorem jest również showmanem. Jego solowe pokazy są zawsze arcydziełem. Show to jego drugie imię. Niewielu z Was wie, że był artystą solowym w teatrach. Występował także w filmach i wideoklipach. To dało mu niesamowitą wiedzę i połączenie ze sceną. Teraz jest gotowy podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem.

– BOOTCAMP – to nie tylko bootcamp, to wyzwanie. Zmierz się, aby stać się lepszym tancerzem. 6 godzin ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będzie występ podczas sobotniej gali El Sol Warsaw Salsa Festival 2020 – jednej z największych scen salsy w Europie. W ciągu tych 6 godzin rozwiniesz swoje umiejętności, ruch, kontrolę ciała i pewność siebie.

Czy jesteś gotowy na ten projekt? Maykel Fonts ma dla Ciebie wyzwanie!

Warsztaty odbędą się:
– czwartek 12.11 (nie wcześniej niż 14.00)
– piątek 13.11
– sobota 14.11

Tylko 40 miejsc.
Dla pierwszych 5 uczestników cena wynosi tylko 129 EUR!

 

BOOTCAMP PASS zawiera tylko wybrany BOOTCAMP (nie zawiera innych passów warsztatowych ani PARTY PASSa). Pozwala to dowolnie go łączyć z wybranym typem passa.

UWAGA: po zakupie BOOTCAMP PASS masz możliwość skorzystać ze zniżki na pass dodatkowy: 15% na PARTY PASS lub 20% na CUBAN, SALSA, SENSUAL lub VIP PASS (z wyłączeniem passów w Ofertach Specjalnych). Zgłoś się do nas na registration@salsafestival.pl  po indywidualny kod rabatowy. Zniżka ta nie łączy się z innymi. Zniżki nie można zastosować wstecznie do passa zakupionego przed bootcampem.

W razie rezygnacji z  BOOTCAMP PASS i zachowania passa dodatkowego konieczna będzie dopłata w wysokości udzielonej zniżki.

BOOTCAMP PASS podlega standardowym zasadom ujętym w Regulaminie Zakupu z wyłączeniem wysokości opłaty za odsprzedaż, która dla BOOTCAMP PASS jest stała i wynosi 50 EUR / 210 PLN od osoby. 

* Organizatorzy EL SOL WARSAW SALSA FESTIVAL zastrzegają sobie prawo do anulowania BOOTCAMP w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników projektu.

** Instruktorzy zastrzegają sobie prawo wyboru, kto wystąpi na scenie.

 

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.

KUP TERAZ!