Zaznacz w kalendarzu 8-11.11.2018WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

BEGINNER PASS

Rozpocznij z nami swoją taneczną przygodę podczas 14th El Sol Warsaw Salsa Festival!

Podczas 3 dni warsztatów masz okazję do poznania takich styli jak:

SALSA ON 2, CUBAN SALSA, BACHATA, KIZOMBA, REGGAETON

Nasz międzynarodowy team instruktorski zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zarazić Cię miłością do naszego tanecznego świata.

 

A co więcej, jeśli wybierzesz opcję z imprezami, będziesz świadkiem 2 niesamowitych koncertów na żywo jednych z największych gwiazd sceny salsowej. Ponadto zapraszamy na 4 imprezy z niesamowitymi pokazami.

 

Plan warsztatów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy w ramach BEGINNER PASS, znajdziesz w naszym grafiku: sala BASIC ROOM, kolor fioletowy TUTAJ 

 

Przygotowaliśmy 2 rodzaje passów dla początkujących:

BEGINNER PASS only workshops – obejmuje 11 zajęć dla początkujących na sali BASIC ROOM i wstęp na popołudniowy konkurs Stargate Shows. Nie obejmuje wejścia na wieczorne imprezy festiwalowe.

BEGINNER PASS + Parties – obejmuje 11 zajęć dla początkujących na sali BASIC ROOM i wstęp na popołudniowy konkurs Stargate Shows oraz wszystkie 4 imprezy festiwalowe od czwartku do niedzieli, w tym 2 koncerty na żywo, program pokazów oraz wstęp na wszystkie parkiety.

 

UWAGA: liczba miejsc na BASIC ROOM jest ograniczona. BEGINNER PASSY mogą zostać wyprzedane przed wydarzeniem.

Z biletem BEGINNER PASS masz wstęp tylko na warsztaty początkujące w sali BASIC ROOM. Jeśli chcesz mieć możliwość uczestniczyć zarówno w warsztatach początkujących, jak i innych warsztatach na pozostałych 10 salach, zapraszamy do zakupu VIP PASS.

Opis pozostałych opcji passów znajdziesz TUTAJ a cennik TUTAJ.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.

 

Nie przegap szansy, żeby już teraz dołączyć do naszej tanecznej społeczności.

Kup swój pass TUTAJ!