Zaznacz w kalendarzu 11-14.11.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Bilety przeniesione

BILETY PRZENIESIONE – Zasady wykorzystania środków

Program nadchodzącego El Sol Warsaw Salsa Festival 2021 dostosowany jest do obecnej sytuacji epidemiologicznej i rynkowej.

Passy z zeszłorocznej edycji El Sol WSF 2020 będą rozliczane kwotowo, tj. kwotę zapłaconą za niewykorzystany pass można wydać na dowolny bilet z oferty El Sol WSF lub z oferty innych wydarzeń Organizatora (Chagowska Productions/Latin Events) do końca 2022 r. zgodnie z poniższymi zasadami:

1. Wszystkie bilety na El Sol WSF 2021 oraz na inne wydarzenia rejestrowane są od nowa. NIE są przenoszone automatycznie z poprzedniej edycji.

2. Chęć użycia środków z niewykorzystanych biletów należy zgłosić drogą e-mailową na a.bul@salsafestival.pl najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wybranego eventu, a w przypadku El Sol WSF 2021 do 20.10.2021(o ile wcześniej nie zostanie wyprzedana pula danego biletu). Kwotę można wykorzystać na bilet dla siebie lub/ i innego uczestnika.

tytuł TICKET TRANSFER
treść:
Imię i nazwisko uczestnika/uczestników:
E-mail uczestnika/uczestników:
wybrane wydarzenie:
wybrany bilet:
(ewentualnie posiadana grupa zniżkowa nazwa+kod)

3. Ze względu na aktualne obostrzenia liczba miejsc na wydarzeniach jest BARDZO OGRANICZONA – w razie wyczerpania się puli miejsc nie będziemy mogli przyjąć zgłoszenia o wykorzystaniu środków. W takim przypadku zapraszamy na inne wydarzenia Organizatora.

4. Bilety rozliczamy po aktualnej cenie cennikowej w dniu zgłoszenia (data otrzymania maila).

Jeżeli kwota, którą dysponuje uczestnik jest niższa niż cena wybranego biletu na dane wydarzenie należy dokonać dopłaty i rejestracji według otrzymanych instrukcji.

Jeżeli kwota, którą dysponuje uczestnik jest wyższa niż cena wybranego biletu na dane wydarzenie to pozostała kwota zostaje zapisana w naszej bazie danych do wykorzystania na
inne wydarzenia do końca 2022.

5. Uczestnik ma do wykorzystania kwotę (100%), którą zapłacił za bilet, o ile wcześniej nie wykorzystał jej w całości lub części. W przypadku biletów zakupionych na Warsaw Salsa
Marathon 2020 oraz EL Sol WSF 2020 jest to 120% kwoty, którą zapłacili za bilet.

6. Jeżeli uczestnik nie wie jaką kwotą dysponuje lub czy przysługuje mu dodatkowy bonus 20%, może uzyskać informację wysyłając wiadomość na a.bul@salsafestival.pl. Wszelkie
inne sytuacje rozpatrujemy indywidualnie, prosimy o kontakt na a.bul@salsafestival.pl

7. Bilety zakupione i zarejestrowane przy użyciu przeniesionych środków nie podlegają zwrotom, ale istnieje opcja zmiany nazwiska zgodnie z regulaminem danego wydarzenia.

Prosimy o sprawdzenie przed wydarzeniem, czy bilet dotarł do uczestnika.