Zaznacz w kalendarzu 8-11.11.2018WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Cuban Showstyle Bootcamp


Jeśli zeszłoroczny pokaz Wilmera i Marii sprawił, że, podobnie jak my, musieliście zbierać szczęki z podłogi to ten bootcamp jest zdecydowanie dla Was. Od samych mistrzów nauczycie się jak tworzyć sceniczne choreografie praktycznie od zera.

Bootcamp definiują 3 słowa:

-CUBAN- popracujecie nad choreografią oparta na stylach kubańskich, takich jak: casino, son, mambo cubano, chachacha, afrocuban.

-SHOWSTYLE- nauczycie się jak przygotować typową choreografię sceniczną, jak łączyć style tańca i interpretować muzykę. Są to zajęciach w parach, więc możecie liczyć na intensywną pracę partnework’ową. Znając Wilmera i Marię pokażą Wam tez kilka przydatnych tricków ☺

-BOOTCAMP- 8 godzin ciężkiej pracy , której zwieńczeniem będzie występ na niedzielnej gali El Sol Warsaw Salsa Festival 2018 – jednej z największych scen salsowych Europy.

Intensywność zajęć gwarantuje super postępy – ten bootcamp rozwinie Was wszechstronnie jako tancerzy oraz choreografów.

 

Zajęcia poprowadzą Wilmer i Maria – para wybitny pedagogów i choreografów z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Ich pokazy zawszą są majstersztykiem wzbudzającym w publiczności wiele emocji.

Zajęcia odbędą się:

-piątek 9.11

-sobota 10.11

-niedziela 11.11

UWAGA !!! TYMCZASOWO MAMY MIEJSCA TYLKO DLA PANÓW ORAZ PAR

CUBAN SHOWSTYLE BOOTCAMP PASS zawiera tylko udział w BOOTCAMPIE (bez innych warsztatów, bez imprez festiwalowych).

Pozwala to połączyć go z dowolnym passem warsztatowym z oferty (VIP, SALSA, CUBAN, SENSUAL) lub PARTY PASSem.

UWAGA: po zakupie CUBAN SHOWSTYLE BOOTCAMP PASS możesz skorzystać ze zniżki na pass dodatkowy: 15% na PARTY PASS lub 20% na CUBAN, SALSA, SENSUAL oraz VIP PASS (z wyłączeniem ofert specjalnych). Zgłoś się do nas na adres registration@salsafestival.pl po indywidualny kod rabatowy.  Zniżka ta nie łączy się ze zniżkami grupowymi.

W przypadku zwrotu BOOTCAMP PASSa, a zachowania passa towarzyszącego konieczna będzie dopłata w wysokości udzielonego rabatu.

CENA: 690 PLN (165 EUR) (do 31 października 2018)

Informacje o aktualnej cenie znajdziesz TUTAJ. Nie zwlekaj!

* Organizatorzy zatrzegają sobie prawo do odwołania BOOTCAMPu w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczy uczestników.
** Instruktorzy zastrzegają sobie prawo do wybrania osób które wystąpią na niedzielnej imprezie festiwalowej.