Zaznacz w kalendarzu 7-9.05.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Daniel & Desiree Bachata Show Bootcamp

Bachata sensual przejmuje kontrolę. Dołącz do Bootcampu Daniela i Desiree i podnieś swoje umiejętności w bachacie. Po ogromnym sukcesie zeszłorocznego bootcampu, który został natychmiast wyprzedany, dajemy ci kolejne wyzwanie!

Dołącz do nowej choreografii Daniela i Desiree i zatańcz z nimi na naszej scenie w niedzielę podczas wieczornej gali.

Co D&D Bootcamp da Ci jako tancerzowi:

– poprawa techniki prowadzenia i podążania
– kontrola ciała
– nowe figury
– pewność siebie na scenie
– muzykalność
– pewność w pracy z choreografiami
– wiedza na temat pracy w zespole
– doświadczenie z występu na jednej z największych scen tanecznych w Europie

TYLKO 20 MIEJSC DLA PAR !!!

4 godziny treningu z Danielem i Desiree (piątek, sobota, niedziela)

1 godzina dodatkowego treningu zespołowego

Pokaz w niedzielę wieczorem

Dla pierwszych 3 par cena wynosi TYLKO 215 euro!

To jest pass dla PARY. Prosimy o podanie danych partnera tanecznego w polu WIADOMOŚĆ w formularzu rejestracyjnym lub przesłanie ich na registration@salsafestival.pl

 

BOOTCAMP PASS zawiera tylko wybrany BOOTCAMP (nie zawiera innych passów warsztatowych ani PARTY PASSa). Pozwala to dowolnie go łączyć z wybranym typem passa.

UWAGA: po zakupie BOOTCAMP PASS masz możliwość skorzystać ze zniżki na pass dodatkowy: 15% na PARTY PASS lub 20% na CUBAN, SALSA, SENSUAL lub VIP PASS (z wyłączeniem passów w Ofertach Specjalnych). Zgłoś się do nas na registration@salsafestival.pl  po indywidualny kod rabatowy. Zniżka ta nie łączy się z innymi. Zniżki nie można zastosować wstecznie do passa zakupionego przed bootcampem.

W razie rezygnacji z  BOOTCAMP PASS i zachowania passa dodatkowego konieczna będzie dopłata w wysokości udzielonej zniżki.

BOOTCAMP PASS podlega standardowym zasadom ujętym w Regulaminie Zakupu z wyłączeniem wysokości opłaty za odsprzedaż, która dla BOOTCAMP PASS jest stała i wynosi 50 EUR / 210 PLN od osoby.

* Organizatorzy EL SOL WARSAW SALSA FESTIVAL zastrzegają sobie prawo do anulowania BOOTCAMP w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników projektu.

** Instruktorzy zastrzegają sobie prawo wyboru, kto wystąpi na scenie.

KUP TERAZ!

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.