Zaznacz w kalendarzu 12-15.11.2020 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Ernesto & Denisse Mambo Show Bootcamp

Ernesto i Denisse są profesjonalnymi choreografami / performerami, trenerami i instruktorami, którzy stworzyli swój własny styl.. Ich połączenie New York Mambo i ruchów afro-kubańskich sprawiło, że ten duet ogląda się doskonale i wspanniale od niego uczy!

Obecnie prowadzą Iroko,grupę taneczną, którą rozwinęli w Nowego Jorku. I zgadnij co!!?? Będą z nami, aby teraz pomóc Tobie! Nie przegap okazji, aby nauczyć się choreografii i trenować z mistrzami świata Ernesto, Denisse i Iroko! Choreo pomoże Ci nauczyć się ich stylu i energii na scenie !!!

8 godzin szkolenia (czwartek, piątek, sobota, niedziela)

TYLKO 40 miejsc

Pokaz w niedzielę wieczorem

Dla pierwszych 5 osób cena wynosi TYLKO 139 euro

Nie zapominaj, że Ernesto i Denisse wyszkolili swoją grupę Iroko na mistrzów świata w salsie !!! Teraz twoja kolej, aby zdobyć to doświadczenie !!!

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc zarezerwuj swoje miejsce -> https://salsafestival.pl/en/price/

BOOTCAMP PASS zawiera tylko wybrany BOOTCAMP (nie zawiera innych passów warsztatowych ani PARTY PASSa). Pozwala to dowolnie go łączyć z wybranym typem passa.

UWAGA: po zakupie BOOTCAMP PASS masz możliwość skorzystać ze zniżki na pass dodatkowy: 15% na PARTY PASS lub 20% na CUBAN, SALSA, SENSUAL lub VIP PASS (z wyłączeniem passów w Ofertach Specjalnych). Zgłoś się do nas na registration@salsafestival.pl  po indywidualny kod rabatowy. Zniżka ta nie łączy się z innymi. Zniżki nie można zastosować wstecznie do passa zakupionego przed bootcampem.

W razie rezygnacji z  BOOTCAMP PASS i zachowania passa dodatkowego konieczna będzie dopłata w wysokości udzielonej zniżki.

BOOTCAMP PASS podlega standardowym zasadom ujętym w Regulaminie Zakupu z wyłączeniem wysokości opłaty za odsprzedaż, która dla BOOTCAMP PASS jest stała i wynosi 50 EUR / 210 PLN od osoby.  Odsprzedać można pass tylko osobie tej samej płci.

* Organizatorzy EL SOL WARSAW SALSA FESTIVAL  zastrzegają sobie prawo do odwołania BOOTCAMPu w przypadku nie zebrania się dostatecznej liczby uczestników.

** Instruktorzy mają prawo wybrania uczestników, którzy wystąpią na scenie festiwalowej.

 

KUP TERAZ!

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.

 

KUP TERAZ!