Zaznacz w kalendarzu 7-10.11.2019WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Karel Flores Bootcamp

Zapraszamy na Ladies Bootcamp z Karel Flores!

Zamieszkała w Nowym Jorku, pochodząca z Meksyku, Karel Flores jest prawdopodobnie najsilniejszą kobieca postacią na międzynarodowej scenie salsy orz zdecydowanie najlepszym nauczycielem damskiej techniki salsy.
Ona nie tylko nauczy Cię poruszać się, czy jak trenować Twoje ciało, pokaże Ci także jak trenować Twój umysł i charakter, jak stać się lepszą wersją siebie. Bycie częścią choreografii Karel to nie tylko szalony wysiłek fizyczny, ogrom wiedzy i wartościowych uwag, ale również masa doświadczenia oraz warsztat pewności siebie. Nie będziesz taka sama po tym doświadczeniu, dołącz do tej rewelacyjnej grupy i przeżyj to sama. Zmierz się z nową choreografią tej światowej sławy tancerki i stań wraz nią na scenie największego festiwalu salsy w Europie! Scena i my czekamy właśnie na Ciebie <3

“(…)” 19 beautiful ladies, one of them the most amazing director, only four days of training, great energy, another huge challenge. I loved it and I’m happy about this congress, it’s just great every single time!
Now I really wanted to adress an issue. I had many people telling me “that’s pitty” or “wrong choice” or “you’re missing out on a lot of fun” or something similair as I was leaving parties earlier to save some energy or my feet/back/whatever hurt from bootcamp training. So why do I do it?
I do it because I feel I can – and I want to – improve.
Bootcamps are the most intensive type of training out there and going on stage is stressful, but it makes you work so much harder! So if I have a chance 10+ hours of hardcore training with my favourite instructor(s), I’m taking that? Because I want to have better technique, more tools to express myself through music, it makes me better social dancer and it gives me the motivation to keep dancing. Being the same all the times gets boring… Doesn’t it? (…) ”

     Martina Gojkosek  – participant of Karel Flores’ Bootcamp during 13th EL SOL Warsaw Salsa Festival

 

Bądź jedną z tych kobiet w tym roku !!! Napisz swoją własną historię!

Dołącz do tegorocznej edycji Bootcampu !!!

8 godzin intensywnego treningu zakończonego pokazem podczas niedzielnej imprezy.

Warsztaty odbędą się:

  • 8 listopada (czwartek)
  • 9 listopada (piątek)
  • 10 listopada (sobota)
  • 11 listopada (niedziela)

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

KUP TERAZ !!!

 Nie przegap szansy na dzielenie sceny z największymi nazwiskami świata salsy.

KAREL FLORES BOOTCAMP PASS zawiera tylko udział w BOOTCAMPIE (bez innych warsztatów, bez imprez festiwalowych).

Pozwala to połączyć go z dowolnym passem warsztatowym z oferty (VIP, SALSA, CUBAN, SENSUAL) lub PARTY PASSem.

UWAGA: po zakupie KAREL FLORES BOOTCAMP PASS możesz skorzystać ze zniżki na pass dodatkowy: 15% na PARTY PASS lub 20% na CUBAN, SALSA, SENSUAL oraz VIP PASS (z wyłączeniem ofert specjalnych). Zgłoś się do nas na adres registration@salsafestival.pl po indywidualny kod rabatowy.  Zniżka ta nie łączy się ze zniżkami grupowymi.

W przypadku zwrotu BOOTCAMP PASSa, a zachowania passa towarzyszącego konieczna będzie dopłata w wysokości udzielonego rabatu.

 

* Organizatorzy zatrzegają sobie prawo do odwołania BOOTCAMPu w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczy uczestników.
** Instruktorzy zastrzegają sobie prawo do wybrania osób które wystąpią na niedzielnej imprezie festiwalowej.

CENY: 1000 PLN (240 EUR) (do 31 października 2018)

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.