Zaznacz w kalendarzu 7-9.05.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Kup

UWAGA!Płatności bezgotówkowe przyjmujemy tylko do 6 maja 2021 r. do godziny 12.00 w południe Po tym terminie możliwa jest tylko płatność gotówką, w biurze festiwalowym.

SPRAWDŹ NASZE AKTUALNE OFERTY SPECJALNE! TUTAJ!

Aktualny cennik biletów dostępny jest tutaj

KUP PASS >>

Przed przejściem do płatności on-line proszę się zapoznać z “Warunkami zakupu” (poniżej) oraz “Zasadami bezpieczeństwa”. Kontynuacja procesu płatności on-line jest równoznaczna z zaakceptowaniem “Warunków zakupu” oraz “Regulaminu Imprezy”” oraz Zasad bezpieczeństwa. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem “Centrum Rozliczeniowego Dotpay”.

Zakupując bilet zgadzasz się z :
“Oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że organizatorem oraz administratorem danych osobowych jest Chagowska Productions i zgadzam się z polityką prywatności”
Pełna informacja o polityce prywatności – TUTAJ.

Warunki Zakupu

ZWROT PASSÓW

ODSPRZEDAŻ PASSÓW

ZMIANA RODZAJU PASSA

E-BILETY i OPASKI FESTIWALOWE

PASSY KONKURSOWE I OFERTY SPECJALNE

POZOSTAŁE INFORMACJE

 • Przy zakupie passa obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu. Po 14-stym dniu od daty zakupu nie przyjmujemy zwrotów z przyczyn osobistych.
 • Zwrot passów zakupionych po 30.04.2021 jest możliwy tylko do 03.05.2021. Odbiór opaski w biurze festiwalowym automatycznie blokuje możliwość zwrotu biletu.
 • Zwrot dokonany zostanie na rachunek kupującego w ciągu 14 dni od daty jego zgłoszenia, w kwocie i walucie zgodnej z potwierdzeniem transakcji otrzymanym od Centrum Rozliczeniowego Dotpay po zakupie.
 • Szczególne sytuacje Przeniesienia biletów związane z sytuacją epidemiologiczną na świecie:

  Jeżeli zakupiłeś bilet na ESSF Social Edition 2021 i zostanie on całkowicie odwołany to otrzymasz zwrot 95% kwoty biletu (kwota pomniejszona o koszty operacyjne).

 • Jeżeli podróż na ESSF Social Edition 2021 nie będzie możliwa z powodu:

  – obostrzeń panujących w kraju odbywania się festiwalu (Polski),

  – obostrzeń narzuconych w stosunku do konkretnego kraju,

  – obostrzeń, które nałożyło państwo, z którego uczestnik przybywa to uczestnik ma możliwość przeniesienia kosztów poniesionych za bilet na jakiekolwiek inne wydarzenie Organizatora do końca 2022 roku. Zgłoszenie takiej sytuacji jest możliwe najpóźniej 03.05.2021.
  W przypadku kiedy uczestnik zostanie objęty kwarantanną ze względu na COVID-19 w czasie, kiedy odbywa się ESSF Social Edition 2021 to uczestnik ma możliwość przeniesienia kosztów poniesionych za bilet na jakiekolwiek inne wydarzenie Organizatora do końca 2022 roku. Zgłoszenie takiej sytuacji jest możliwe najpóźniej 03.05.2021 Organizator może wystąpić z prośbą o pisemne oświadczenie o nałożonej kwarantannie.

 • Nie później niż 30.04.2021 można dokonać zmiany właściciela passa. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy możliwość dokonania takiej zmiany do 05.05.2021.
 • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa bez podania przyczyny może zostać dokonana tylko raz najpóźniej do dnia 05.05.2021.(w wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy możliwość większej ilości zmian ze względu na sytuację panującą na świecie związaną z COVID-19)
 • Po zmianie właściciela nie obowiązuje 14 -dniowa polityka zwrotu. Organizator nie pośredniczy w poszukiwaniu nowego nabywcy passa. Uczestnicy rozliczają się między sobą.
 • W celu zmiany nazwiska:
  Pierwotny właściciel passa zobowiązany jest do przesłania najpóźniej do dnia 05.05.2021 do organizatora na adres registration@salsafestival.pl powiadomienie o zmianie podając imię, nazwisko oraz adres e-mail nowego właściciela. Bilet pierwotnego właściciela zostanie anulowany, a nowy bilet przesłany na wskazany adres e-mail.
  W związku z pandemią COVID-19, nie pobieramy dodatkowych opłat za zmianę nazwiska!

  Tytuł: Zmiana Nazwiska (nazwa Eventu)
  Treść :
  Imię i nazwisko pierwotnego właściciela passa:
  e-mail pierwotnego właściciela passa:
  Pass podlegający zmianie:

  Imię i nazwisko nowego właściciela passa:
  e-mail nowego właściciela passa:
  Państwo i miasto:
  uwagi:

 • Istnieje opcja rozszerzenia passa.
  W tym celu należy zgłosić chęć wymiany passa do organizatora (registration@salsafestival.pl) i dopłacić aktualną na dzień dokonania dopłaty, różnicę w cenie między pierwotnym, a nowym passem zgodnie z cennikiem na podane przez organizatora konto.
  Po zmianie typu passa nie obowiązuje 14 – dniowa polityka zwrotu.
 • W wypadku zmiany passa z wyższą ceną na passa o niższej cenie, organizator nie zwraca różnicy.
 • Podstawą do wydania opaski i wstępu na wydarzenie jest IMIENNY E-BILET z kodem QR otrzymany po dokonaniu zakupu oraz DOKUMENT TOŻSAMOŚCI potwierdzający dane na bilecie. Brak biletu i dokumentu może być podstawą do nie wpuszczenia uczestnika na teren imprezy.
  -Odpowiedzialność za trwałe zapisanie otrzymanego biletu bezpośrednio po zakupie leży po stronie Uczestnika.
 • W przypadku trudności z odnalezieniem biletu należy niezwłocznie, po uprzednim sprawdzeniu wszystkich podfolderów skrzynki mailowej (włącznie z folderem SPAM) zgłosić problem na adres registration@salsafestival.pl
 • Noszenie opaski festiwalowej podczas trwania całego festiwalu jest OBOWIĄZKOWE, nie należy jej zdejmować ani przekazywać innej osobie.
  Jesteście Państwo upoważnieni do 1 opaski festiwalowej na całe wydarzenie, wydawanej przy rejestracji. Wymieniamy je tylko w przypadku, gdy nastąpi jej zniszczenie z przyczyn niezależnych od użytkownika. W takiej sytuacji należy przynieść zniszczona opaskę do biura festiwalowego i wymienić na nową. W innym przypadku konieczny będzie zakup nowego biletu.
 • Prosimy o zwrócenie uwagi w trakcie zakładania opaski w biurze festiwalowym, czy nie jest za ciasna albo szeroka, gdyż nie może to być powodem reklamacji opaski.
 • Passy sprzedawane w ramach PROMOCJI I OFERT SPECJALNYCH mogą podlegać osobnym zasadom zwrotów, odsprzedaży i wymiany, co określa każdorazowo regulamin promocji.
 • Administratorem danych osobowych jest Organizator. Dobrowolnie podane dane będą przetwarzane w celu wykonania usługi określonej w niniejszym regulaminie. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
 • Uprzejmie informujemy, że podczas wydarzenia będą robione zdjęcia i nagrywane materiały video, które mogą obejmować wizerunki poszczególnych osób biorących w nim udział. Uczestnicy biorąc udział w imprezie wyrażają zgodę na publikację materiałów przez organizatora lub sponsora imprezy, które mogą obejmować ich wizerunek w celach dokumentacyjnych, sprawozdawczych, promocyjnych lub reklamowych.
 • Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie imprezy. Zmiany mogą dotyczyć lokalizacji imprezy, grafiku zajęć oraz listy zaproszonych artystów.
 • Organizator zastrzega sobie również prawo do odwołania festiwalu, kiedy wystąpi taka konieczność lub nie będzie możliwości przeprowadzenia imprezy w sposób bezpieczny dla uczestników.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia z terenu imprezy uczestnika, który nie będzie zachowywał wymogów sanitarnych lub będzie zakłócał spokój podczas przebiegu wydarzenia.
 • Cieszymy się, że razem z nami tworzycie Państwo scenę taneczną w Polsce.
  Anna Chagowska & EL SOL Warsaw Salsa Festival Team

Dane firmowe:

CHAGOWSKA PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPOŁKA
KOMANDYTOWA
UL.LUDWIKA RYDYGIERA 13/294
01-793 WARSZAWA, POLSKA
NIP: 5252621566