Zaznacz w kalendarzu 11-14.11.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

LIVE CONCERT – HAVANA D’PRIMERA

 

 

11 lat temu otworzyliśmy parkiet kubański podczas El Sol Warsaw Salsa Festival, 6 lat temu zorganizowaliśmy pierwszy kubański koncert na naszej scenie.
Byliśmy naprawdę wzruszeni podczas ich koncertu w 2015 roku, od tamtej pory próbowaliśmy sprowadzić ich do nas ponownie…
Rok temu niestety nie mogliśmy tego zroibić, ale teraz, ponownie po 5 latach z dumą prezentujemy nasz ulubiony kubański zespół:
Havana D’ Primera, koncert na żywo, Sobota, 13 listopada, godz. 20.00

Zespół wyrusza w trasę koncertową, przeniesioną z 2020 roku, cieszymy się, że będziemy jednym z nielicznych miejsc, gdzie zagra.

Bilety na koncert ze względu na restrykcje związane z pandemią są oddzielone od pozostałych passów. Prosimy o zapoznanie się z warunkami zakupu poniżej.

Celebrując to wydarzenie mamy dla Was 40 biletów w cenie specjalnej:
– pierwsze 20 biletów – 99 PLN (22 EUR)
– kolejne 20 biletów – 119 PLN (26 EUR)

Kup swój bilet TUTAJ.

Do zobaczenia w listopadzie!

Lokalizacja : SANGATE HOTEL – ul. Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa

 

WARUNKI ZAKUPU BILETÓW na wydarzenie KONCERT Havana d’ Primera

E-BILETY

 • Bilet koncertowy obejmuje wyłącznie koncert i nie uprawnia do uczestnictwa w innych elementach wydarzenia. Żaden inny bilet dostępny w ofercie wydarzenia nie zawiera wstępu na koncert.
 • Podstawą do wydania opaski i wstępu na Koncert jest IMIENNY E-BILET z kodem QR otrzymany po dokonaniu zakupu oraz DOKUMENT TOŻSAMOŚCI potwierdzający dane na bilecie. Brak biletu i dokumentu może być podstawą do nie wpuszczenia uczestnika na teren imprezy. Bilet należy odebrać osobiście. 
 • Kupujący bilet na wydarzenie KONCERT Havana de Primera zapoznaje się i  akceptuje w całości:

ZWROT BILETÓW

 • Przy zakupie biletu obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu. Po 14-stym dniu od daty zakupu nie przyjmujemy zwrotów biletów. Zwrot biletów zakupionych po 27.10.2021 jest możliwy tylko do 10.11.2021. Chęć dokonania zwrotu należy zgłosić na adres registration@salsafestival.pl
 • Bilety zakupione na miejscu wydarzenia nie podlegają zwrotowi.

Szczególne sytuacje związane z COVID-19

 • Jeżeli uczestnictwo w wydarzeniu nie będzie możliwe z powodu:
 •  obostrzeń panujących w kraju odbywania się festiwalu (Polski),

– obostrzeń narzuconych w stosunku do konkretnego kraju,

– obostrzeń, które nałożyło państwo, z którego Uczestnik przybywa

– w przypadku kiedy Uczestnik zostanie objęty kwarantanną ze względu na COVID-19 (Organizator może wystąpić z prośbą o pisemne oświadczenie o nałożonej kwarantannie)

to istnieją 2 opcje do wyboru dla Uczestnika:

 1. zwrot 80% kwoty zapłaconej za bilet
 2. przeniesienie środków poniesionych na zakup biletu na dowolne inne wydarzenie organizowane przez Chagowska Productions lub Anna Chagowska Latin Events z możliwością wykorzystania do końca 2022 roku.

Zgłoszenie jednej z wymienionych sytuacji wraz z decyzją w sprawie środków jest możliwe najpóźniej 10.11.2021.

 • W przypadku wejścia w życie przepisów czy też zaistnienia innych okoliczności zmuszających Organizatora do odwołania koncertu lub uniemożliwiających przeprowadzenie go w sposób bezpieczny dla uczestników Organizator anuluje bilety koncertowe i dokona zwrotu 100% kwoty zapłaconej za bilet.

ZMIANA NAZWISKA

 • Nie później niż 7.11.2021 można dokonać JEDNORAZOWEJ zmiany właściciela biletu.
 • Po zmianie właściciela nie obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu..Organizator nie pośredniczy w poszukiwaniu nowego nabywcy biletu, ani w rozliczeniach między sprzedającym a kupującym.
 • Przy zmianie nazwiska obowiązuje opłata w wysokości 45 zł / 10 EUR.
 • W celu zmiany nazwiska: pierwotny właściciel biletu wysyła najpóźniej do dnia 07.11.2021 do Organizatora na adres registration@salsafestival.pl  powiadomienie o zmianie podając imię, nazwisko oraz adres e-mail nowego właściciela. 

Należy wnieść opłatę za zmianę według otrzymanych instrukcji. Bilet pierwotnego właściciela zostanie anulowany, a nowy bilet z nowymi danymi przesłany na wskazany adres e-mail

BILETY GRATISOWE

Bilety wygrane we wszelkich konkursach lub otrzymane nieodpłatnie nie podlegają zwrotom, przeniesieniu na inną osobę, inne wydarzenie  ani wymianie na gotówkę.

BILETY PRZENIESIONE

W przypadku biletów zakupionych przy wykorzystaniu środków przeniesionych z innych wydarzeń organizatora:

 • nie obowiązuje 14 dniowa polityka zwrotu
 • dopuszczalna jest odsprzedaż / zmiana nazwiska na standardowych warunkach zawartych w niniejszym regulaminie 

DODATKOWE INFORMACJE

 • Uprzejmie informujemy, że podczas wydarzenia będą robione zdjęcia i nagrywane materiały video, które mogą obejmować wizerunki poszczególnych osób biorących w nim udział. Uczestnicy biorąc udział w imprezie wyrażają zgodę na publikację materiałów przez organizatora lub sponsora imprezy, które mogą obejmować ich wizerunek w celach dokumentacyjnych, sprawozdawczych, promocyjnych lub reklamowych.
 • Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie imprezy. Zmiany mogą dotyczyć lokalizacji imprezy, grafiku oraz listy zaproszonych artystów.
 • Organizator zastrzega sobie również prawo do odwołania koncertu, kiedy wystąpi taka konieczność lub nie będzie możliwości przeprowadzenia imprezy w sposób bezpieczny dla uczestników.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia z terenu imprezy uczestnika, który nie będzie zachowywał wymogów sanitarnych lub będzie zakłócał spokój podczas przebiegu wydarzenia.