Zaznacz w kalendarzu 7-10.11.2019WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

DJ Mauri

Holandia

DJ Mauri

Holandia

Biografia

DJ Mauri uważany jest za jednego z czołowych i najbardziej cenionych DJów salsowych w Europie. Początki jego pracy sięgają roku 1996, kiedy to został poproszony o zastąpienie DJa rezydenta w małym lokalu w Amsterdamie. Od tamtej pory jego kariera rozwinęła się w imponującym tempie. Jego osiągnięcia to m.in. bycie głównym DJ-em na największych imprezach w Holandii, stałym DJem na wielu europejskich kongresach salsowych oraz wydanie wielu składanek salsowych.

Mauri jest stałym DJem podczas dwóch największych comiesięcznych imprez salsowych w Holandii: The Salsa Lounge w Amsterdamie i Salsaventura Show Party w Hadze. Często zapraszany na imprezy i koncerty, na których występują znani artyści. I tak, grał już u boku grup takich jak Los Van Van, Manolito y Su Trabuco, Jimmy Bosch, Eddie Palmieri, El Gran Combo, Los Soneros del Barrio i wielu innych. DJ Mauri zajmował sie też realizacją koncertów grup takich El Gran Combo w Amsterdamie i w Grecji.

DJ Mauri czuję się dobrze w wielu różnych gatunkach salsowych, takich jak nowojorska Salsa Dura, muzyka kubańska, czy Mambo z lat 50-tych i 60-tych. Znany jest ze swojego rewelacyjnego wyczucia widowni – zawsze wie, jakie kawałki zagrać tak, żeby wszystcy tancerze byli zadowoleni. Jest ulubieńcem organizatorów wydarzeń salsowych, tancerzy i miłośników muzyki nie tylko ze wzgędu na swój talent DJski ale również uczciwość i towarzyskość..

Wszystkie sesje z DJ Mauri

Czwartkowa Impreza

10:00 pm-4:00 am
Salsa Floor

Djs

11:59 pm-6:00 am
Mambo Floor