Zaznacz w kalendarzu 7-9.05.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Joanna Sieja

Polska

Joanna Sieja

Polska

Biografia

Asia Sieja – sympatyczna, uśmiechnięta i pełna energii instruktorka tańców kubańskich. Swoją przygodę z Salsą Kubańską rozpoczęła dziewięć lat temu. Fascynacja stylami kubańskimi była tak silna, że od kilku lat sama uczy wspomnianych tańców. W kubańskich rytmach i tanecznym ruchu najbardziej szanuje, a jednocześnie ubóstwia fakt, że można je poznawać i szlifować niemal bez końca. Że to kultura, z której można czerpać tak wiele radości, nowej inspiracji i nie można się nią znudzić, bo daje możliwość rozwoju w tak wielu różnych kierunkach. Do pewnego czasu najbardziej pociągały Asię rytmy z mocnym reggaetonowym bitem. Obecnie rozpływa się w kubańskich rytmach Afro i Rumby. 

 Jeszcze nie tak dawno temu prowadziła regularnie zajęcia w szkołach tańca w Katowicach, w Bielsku-Białej i Krakowie. Obecnie bardziej skupiła się na prowadzeniu DANCE#LOVEit, czyli swojej szkoły tańca w Bielsku-Białej.

Asia przede wszystkim uczy dorosłych, chociaż zdarzyło się jej wiele razy poprowadzić warsztaty również dla dzieci i młodzieży. Prowadziła zajęcia podczas dużych eventów festiwalowych, takich jak Warsaw Salsa Festival El Sol w Warszawie, Que Calor w Krakowie, Tirate un Paso w Krakowie.

Zdobywczyni I miejsca w kat. Formacje podczas Stargate Warsaw Salsa Festival 2016. Tu wystąpiła w roli choreografa i tancerza.

Zdobywczyni II miejsca we freestyle Contest Reggaeton vs Dancehall 2015.

Jako tancerka lubi angażować się w różnego rodzaju projekty artystyczne. 

O tańcu mówi, że jest jej sposobem na życie, jej stylem i flow codzienności. Często wspomina o tańcu i muzyce, jako o pasji i życiowej inspiracji. Lubi otaczać się ludźmi, którzy tak jak ona kochają taniec i rozwój właśnie w tej sferze.