Zaznacz w kalendarzu 11-14.11.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Łukasz Raś & Ewa Jankowska

Polska

Łukasz Raś & Ewa Jankowska

Polska

Biografia

ŁUKASZ RAŚ?

Założyciel LOFToDANCE.pl. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Interesuje się interakcją w tańcach w parach, materią improwizacji oraz kontaktem między partnerami. Prowadzi zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce i za granicą, a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. w programie Taniec z gwiazdami. W Operze Krakowskiej wyreżyserował spektakl w oparciu o autorski scenariusz (musical przygotowany przez 150 dzieci, oraz finalistów wokalnych programów telewizyjnych). Tańczy, bo lubi.

EWA JANKOWSKA?
Ruch był obecny w jej życiu od zawsze. Po trenowaniu baletu, gimnastyki akrobatycznej i tańca w najróżniejszych odmianach, całkowicie wsiąknęła w bachatę. Uczy jej w LOFToDANCE.pl w Krakowie, a także podczas licznych warsztatów i festiwali w Polsce i za granicą. Tańczy nie dla efektu, ale dla przyjemności przebywania w bliskości z drugą osobą i rozmawiania z nią bez słów. W tańcu i uczeniu lubi spotkania z ludźmi, obserwowanie jak nabierają pewności siebie i otwierają się na innych. Podczas zajęć zwraca uwagę na dokładność prowadzenia przez chłopaków oraz na naturalne podkreślanie swojej kobiecości i bodymovement u dziewczyn.

ŁUKASZ & EWA
Jako para bawią się tańcem i bawią się na zajęciach, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Jednocześnie rzetelnie uczą techniki tańca starając się pokazać uczestnikom drogę prowadzącą do uzyskania określonego rezultatu, a nie tylko sam efekt końcowy. Wagę przykładają do relacji i gry między partnerami oraz tego CO chcą oni wyrazić. Potem uczą JAK to wyrazić. 100% profesjonalizmu i zabawa tańcem bez napinki!