Zaznacz w kalendarzu 7-9.05.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

27
lut

AfroSalsa Fusion Show Bootcamp by Maykel Fonts!

AfroSalsa Fusion Show Bootcamp by Maykel Fonts – po raz pierwszy na EL SOL Salsa Festival !!


Bootcamp połączy dwa światy. Chcemy, aby afrocubańscy tancerze i tancerze salsy liniowej stali się jedną drużyną i dali niesamowity pokaz podczas naszej sobotniej imprezy.

Bootcamp zawiera trzy elementy:

– AFROSALSA FUSION – popracujesz nad choreografią opartą na stylach kubańskich, takich jak: casino, son, mambo cubano, chachacha, afrocuban. Jeśli tańczysz salsę on1 lub on2 i właśnie zacząłeś myśleć, że ten bootcamp nie jest dla ciebie, nie poddawaj się jeszcze 🙂 Nie zapominaj, że salsa, którą tańczysz, pochodzi z wyżej wymienionych ruchów. Tak to się wszystko zaczęło. Co więcej – warsztaty Maykela są zawsze pełne salseros. Pytasz dlaczego? Ponieważ wiedzą, że ten fundament wiedzy jest ważny dla salseros wszystkich rodzajów salsy.

– SHOW STYLE – Maykel oprócz bycia niesamowitym instruktorem jest również showmanem. Jego solowe pokazy są zawsze arcydziełem. Show to jego drugie imię. Niewielu z Was wie, że był artystą solowym w teatrach. Występował także w filmach i wideoklipach. To dało mu niesamowitą wiedzę i połączenie ze sceną. Teraz jest gotowy podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem.

– BOOTCAMP – to nie tylko bootcamp, to wyzwanie. Zmierz się, aby stać się lepszym tancerzem. 6 godzin ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będzie występ podczas sobotniej gali El Sol Warsaw Salsa Festival 2020 – jednej z największych scen salsy w Europie. W ciągu tych 6 godzin rozwiniesz swoje umiejętności, ruch, kontrolę ciała i pewność siebie.

Czy jesteś gotowy na ten projekt? Maykel Fonts ma dla Ciebie wyzwanie!

Tylko 40 miejsc.
Dla pierwszych 5 uczestników cena wynosi tylko 129 EUR!

Więcej informacji TUTAJ.

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.