Zaznacz w kalendarzu 8-11.11.2018WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Promocja

REGULAMIN PROMOCJI  na DZIEŃ POCAŁUNKU – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

1. Zakup biletów z limitowanej edycji KISS  jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl poprzez wybranie z listy dostępnych do zakupu passów tych oznaczonych nazwą KISS.
2. Promocyjne bilety obejmują VIP PASS i SENSUAL PASS w specjalnej cenie i  są dostępne tylko w dniach 6-8 czerwca 2018.
3. Oferta KISS nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.
4. Passy zakupione w ofercie specjalnej KISS podlegają standardowym zasadom zwrotu  i wymiany dostępnym na stronie www.salsafestival.pl, jednak NIE PODLEGAJĄ ODSPRZEDAŻY ani przekazaniu innej osobie. Nie mogą być też wykorzystane do rozszerzenia pakietu obejmującego bilet zakupiony wcześniej.

 

REGULAMIN PROMOCJI  na DZIEŃ CZEKOLADY – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

1. Zakup biletów z limitowanej edycji CHOCOLATE  jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl.
2. Promocyjne bilety obejmują wybrane passy w specjalnej cenie i  są dostępne tylko w dniach 12-13 kwietnia 2018.
3. Oferta CHOCOLATE nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.
4. Passy zakupione w ofercie specjalnej CHOCOLATE podlegają standardowym zasadom zwrotu  i wymiany dostępnym na stronie www.salsafestival.pl, jednak NIE PODLEGAJĄ ODSPRZEDAŻY ani przekazaniu innej osobie. Nie mogą być też wykorzystane do rozszerzenia pakietu obejmującego bilet zakupiony wcześniej.

 

REGULAMIN PROMOCJI  na DZIEŃ KOBIET – WOMEN’S DAY – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

1. Zakup biletów z limitowanej edycji WOMEN’S DAY jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl.

2. Promocyjne bilety obejmują KAREL BOOTCAMP PASS w specjalnej cenie i  są dostępne od 8 do 15 marca 2018.

3. Oferta WOMEN’S DAY nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.

4. Passy zakupione w ofercie specjalnej WOMEN’S DAY podlegają standardowym zasadom zwrotu  i wymiany dostępnym na stronie www.salsafestival.pl, jednak NIE PODLEGAJĄ ODSPRZEDAŻY ani przekazaniu innej osobie.

 

WARUNKI ZAKUPU DLA  OFERTY SPECJALNEJ ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥ – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

 

  1. Zakup pakietu biletów z limitowanej edycji ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥ jest możliwy wyłącznie  w dniach 14 – 18 lutego 2018 przez formularz online na stronie www.salsafestival.pl
  2. Oferta ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥ nie łączy się z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.
  3. Pakiet biletów ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥ zawiera zależnie od wybranej opcji 2 PASSY FESTIWALOWE jednego typu: 2x VIP PASS, 2x SALSA PASS, 2x SENSUAL PASS, 2x CUBAN PASS lub 2 x PARTY PASS uprawniające do udziału w 14-stym El Sol Warsaw Salsa Festival.
  4. Kupujący pakiet biletów ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥  rejestruje przy zakupie dane właściciela jednego z passów. Kupujacy ma obowiązek podać dane drugiego właściciela (imię, nazwisko, email kontaktowy) wpisując te dane w rubrykę “Wiadomość” przy procesie rejestracji lub wysyłając je na adres m.raff@salsafestival.pl bezpośrednio po dokonaniu transakcji.
  5. Passy zakupione w ofercie specjalnej  ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥ podlegają zwrotowi (w ciągu 14 dni od daty zakupu). Jest możliwy wyłącznie zwrot pełnego pakietu dwóch passów.
  6. Passy zakupione w ofercie specjalnej  ♥ Valentine FESTIVAL PASS for 2 ♥ nie podlegają odsprzedaży ani odstąpieniu innej osobie.

 

REGULAMIN PROMOCJI PĄCZKOWEJ – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

1. Zakup biletów z limitowanej edycji DONUT jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl.

2. Promocyjne bilety są dostępne od 8 do 9 lutego 2018.

3. Oferta passów DONUT nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe. Nie mogą być wykorzystane do rozszerzenia pakietu obejmującego bilet zakupiony wcześniej.

4. Passy zakupione w ofercie specjalnej DONUT podlegają standardowym zasadom zwrotu  i wymiany dostępnym na stronie www.salsafestival.pl, jednak NIE PODLEGAJĄ ODSPRZEDAŻY ani przekazaniu innej osobie.

 

REGULAMIN PROMOCJI GWIAZDKOWEJ MERRY CHRISTMAS – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

1. Zakup biletów z limitowanej edycji MERRY CHRISTMAS jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl

2. Promocyjne bilety są dostępne od 15.12.2017 do wyczerpania puli 30 sztuk, jednak nie później niż do 20.12.2017.

3. Oferta passów MERRY CHRISTMAS nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.

4. Passy zakupione w ofercie specjalnej MERRY CHRISTMAS podlegają standardowym zasadom zwrotu  i wymiany dostępnym na stronie www.salsafestival.pl, jednak NIE PODLEGAJĄ ODSPRZEDAŻY ani przekazaniu innej osobie.