Zaznacz w kalendarzu 12-15.11.2020 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Promocja

REGULAMIN PROMOCJI PĄCZKOWEJ

  1. Zakup biletów z limitowanej edycji DONUT jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl poprzez wybranie z listy dostępnych do zakupu passów tych oznaczonych nazwą DONUT.
  2. Promocyjne bilety są dostępne od 20.02.2020 przez kolejne 48 godzin od momentu ogłoszenia promocji.
  3. Oferta passów DONUT nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.  Passy te nie mogą być wykorzystane do rozszerzenia pakietu obejmującego bilet zakupiony wcześniej.
  4. Bilety kupione w ofercieDONUT podlegają standardowym zasadom zwrotów i wymian dostępnym na  salsafestival.pl, ale NIE PODLEGAJĄ zmianie właściciela i ODSPRZEDAŻY.

 

REGULAMIN PROMOCJI na BLACK FRIDAY – oferta nieaktualna

1. Promocyjne bilety BLACK FRIDAY VIP PASS są dostępne tylko 29 listopada od północy do 23:59 polskiego czasu.

2. Zakup biletów z limitowanej edycji BLACK FRIDAY jest możliwy wyłącznie online na stronie www.salsafestival.pl poprzez wybranie z listy dostępnych do zakupu passów  biletu BLACK FRIDAY VIP PASS (Special Offer)

3. Oferta passów BLACK FRIDAY nie łączy sie z innymi, a na zakup tych passów nie przysługują dodatkowe zniżki, w tym zniżki grupowe.

5. Passy zakupione w ofercie specjalnej BLACK FRIDAY podlegają standardowym zasadom zwrotu  i wymiany dostępnym na stronie www.salsafestival.pl, jednak NIE PODLEGAJĄ ODSPRZEDAŻY ani przekazaniu innej osobie.