Zaznacz w kalendarzu 12-15.11.2020 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Rodzaje passów

Szczegółowy GRAFIK WARSZTATÓW TUTAJ.

Szczegółowy OPIS BOOTCAMPÓW TUTAJ.

VIP Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz wszystkie zajęcia festiwalowe na salach SALSA ROOM, CUBAN ROOM, BACHATA ROOM, KIZOMBA ROOM, oprócz zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem.

BootCamp Pass

to osobny dodatkowy bilet wyłącznie na udział w danym BOOTCAMPIE, bez wieczornych imprez festiwalowych ani innych warsztatów. Zajęcia dla średnioozaawansowanych i ambitnych osób, które chcą zmierzyć się z nauką w szybkim tempie. Liczba miejsc ograniczona! Bootcamp obejmuje 6 – 10 godzin treningu z instruktorami. Bootcamp techniczny nie przewiduje pokazu na scenie festiwalowej. Performance Bootcamp obejmuje intensywną naukę choreografii, próbę parkietu i pokaz na scenie festiwalowej.

UWAGA: Nie gwarantujemy uczestnictwa w pokazie, zastrzegamy możliwość selekcji występujących osób przez instruktorów. Udział w każdym BOOTCAMPIE wymaga zakupu osobnego BOOTCAMP PASSa i nie jest wliczony w żaden inny pass festiwalowy.

Salsa Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz warsztaty salsowe w stylu crossbody (na 1 i na 2), czyli wszystkie zajęcia na salach SALSA ROOM, z wyłączeniem zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem.

Sensual Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz zajęcia poświęcone bachacie, kizombie i stylom pokrewnym odbywające się na salach SENSUAL ROOM, z wyłączeniem zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem.

Uwaga: warsztaty będą na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym. Początkującym tancerzom sugerujemy kupno beginner passa.

Cuban Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz zajęcia warsztatowe z salsy kubańskiej, afrocuban i stylów pokrewnych/ odbywające się w salach CUBAN ROOM, z wyłączeniem zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem

Uwaga: warsztaty będą na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym. Początkującym tancerzom sugerujemy kupno beginner passu.

Beginner Pass + Parties

obejmuje wszystkie imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz zajęcia początkujące pozwalające na naukę podstaw wielu różnych stylów tanecznych, odbywające się w sali BEGINNERS ROOM. Uwaga: ze względu na ograniczoną przestrzeń wstęp na zajęcia początkujące na sali BASIC ROOM mają tylko posiadacze BEGINNER PASS!

Party Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami i pokazami oraz wstęp do Social Rooms. NIE OBEJMUJE wstępu na popołudniowe Stargate Shows.

Day Pass

obejmuje wstęp wybranego dnia na: wieczorną imprezę festiwalową, (wszystkie parkiety) popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz wszystkie zajęcia festiwalowe, oprócz zajęć Bootcamp i Lab oraz zajęć początkujących na sali BEGINNERS ROOM.

LAB Pass

Zajęcia typu LAB to nowa formuła w programie El Sol Warsaw Salsa Festival. Są to 3 godziny zajęć z techniki jednego stylu tańca. Program zajęć jest specjalnie przygotowany przez instruktora na potrzeby naszego eventu. Zajęcia są na poziomie średnio/zaawansowanym. Sprawdź w opisie wybranego LABu, czy przewidziany poziom trudności Ci odpowiada. LAB PASS zawiera tylko udział w LABie (bez innych warsztatów, bez imprez festiwalowych). Pozwala to połączyć go z dowolnym passem warsztatowym z oferty (VIP, SALSA, CUBAN, SENSUAL) lub PARTY PASSem. Udział w każdym LABie wymaga zakupu osobnego LAB PASSa i nie jest wliczony w żaden inny pass festiwalowy.