Zaznacz w kalendarzu 7-10.11.2019WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Rodzaje passów

Szczegółowy GRAFIK WARSZTATÓW TUTAJ.

Szczegółowy OPIS BOOTCAMPÓW TUTAJ.

VIP Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz wszystkie zajęcia festiwalowe na salach SALSA ROOM, CUBAN ROOM, BACHATA ROOM, KIZOMBA ROOM, BASIC ROOM, oprócz zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem.

BootCamp Pass

to osobny dodatkowy bilet wyłącznie na udział w danym BOOTCAMPIE, bez wieczornych imprez festiwalowych ani innych warsztatów. Zajęcia dla średnioozaawansowanych i ambitnych osób, które chcą zmierzyć się z nauką w szybkim tempie. Liczba miejsc ograniczona! Bootcamp obejmuje 6 – 10 godzin treningu z instruktorami. Bootcamp techniczny nie przewiduje pokazu na scenie festiwalowej. Performance Bootcamp obejmuje intensywną naukę choreografii, próbę parkietu i pokaz na scenie festiwalowej.

UWAGA: Nie gwarantujemy uczestnictwa w pokazie, zastrzegamy możliwość selekcji występujących osób przez instruktorów. Udział w każdym BOOTCAMPIE wymaga zakupu osobnego BOOTCAMP PASSa i nie jest wliczony w żaden inny pass festiwalowy.

Salsa Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz warsztaty salsowe w stylu crossbody (na 1 i na 2), czyli wszystkie zajęcia na salach SALSA ROOM, z wyłączeniem zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem.

Sensual Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz zajęcia poświęcone zoukowi, bachacie, kizombie, sembie i kuduro, odbywające się na salach SENSUAL ROOM, z wyłączeniem zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem.

Uwaga: warsztaty będą na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym. Początkującym tancerzom sugerujemy kupno beginner passa.

Cuban Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz zajęcia warsztatowe z salsy kubańskiej, afrocuban i stylów pokrewnych/ odbywające się w salach CUBAN ROOM, z wyłączeniem zajęć Bootcamp i Lab oznaczonych osobnym kolorem

Uwaga: warsztaty będą na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym. Początkującym tancerzom sugerujemy kupno beginner passu.

Beginner Pass + Parties

obejmuje wszystkie imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami, wstęp na popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz zajęcia początkujące pozwalające na naukę podstaw wielu różnych stylów tanecznych, odbywające się w sali BASIC ROOM.

Uwaga: wstęp na zajęcia początkujące na sali BASIC ROOM mają tylko posiadacze BEGINNER PASS oraz VIP PASS i DAY PASS (tylko w konkretnym dniu)

Party Pass

obejmuje wszystkie wieczorne imprezy festiwalowe (wszystkie parkiety) od czwartku do niedzieli wraz z koncertami i pokazami oraz wstęp do Social Rooms. NIE OBEJMUJE wstępu na popołudniowe Stargate Shows.

Day Pass

obejmuje wstęp wybranego dnia na: wieczorną imprezę festiwalową, (wszystkie parkiety) popołudniowe Stargate Shows, wstęp do Social Rooms oraz wszystkie zajęcia festiwalowe, oprócz zajęć Bootcamp i Lab.

LAB Pass

Zajęcia typu LAB to nowa formuła w programie El Sol Warsaw Salsa Festival. Są to 3 godziny zajęć z techniki jednego stylu tańca. Program zajęć jest specjalnie przygotowany przez instruktora na potrzeby naszego eventu. Zajęcia są na poziomie średnio/zaawansowanym. Sprawdź w opisie wybranego LABu, czy przewidziany poziom trudności Ci odpowiada. LAB PASS zawiera tylko udział w LABie (bez innych warsztatów, bez imprez festiwalowych). Pozwala to połączyć go z dowolnym passem warsztatowym z oferty (VIP, SALSA, CUBAN, SENSUAL) lub PARTY PASSem. Udział w każdym LABie wymaga zakupu osobnego LAB PASSa i nie jest wliczony w żaden inny pass festiwalowy.