Zaznacz w kalendarzu 10-14.11.2022 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Rodzaje passów

Szczegółowy GRAFIK WARSZTATÓW TUTAJ.

 

VIP FULL PASS

obejmuje wszystkie warsztaty we wszystkich salach oraz wstęp na wszystkie parkiety podczas dziennych i wieczornych PRACTISÓW/IMPREZ. Nie obejmuje tylko zajęć specjalnych typu BOOTCAMP/LAB oraz koncertów.

SALSA & BACHATA FULL PASS

obejmuje wstęp na wszystkie warsztaty oraz wszystkie imprezy na salach SALSA, BACHATA. Obejmuje wstęp na dzienny practice na parkietach SALSA, BACHATA.

CROSSBODY SALSA FULL PASS

obejmuje wszystkie warsztaty w salach SALSA oraz wstęp na parkiet SALSOWY podczas dziennych i wieczornych PRACTISÓW/IMPREZ

BACHATA FULL PASS

obejmuje wszystkie warsztaty w salach BACHATA oraz wstęp na parkiet BACHATOWY podczas dziennych i wieczornych PRACTISÓW/IMPREZ. Przy rejestracji indywidualnej do wyboru jest opcja LEADER lub FOLLOWER lub też zakup passa dla pary (COUPLE PASS)

KIZZ FULL PASS

obejmuje wszystkie warsztaty w salach KIZZ oraz wstęp na parkiet KIZZ podczas dziennych wieczornych PRACTISÓW/IMPREZ; Przy rejestracji indywidualnej do wyboru jest opcja LEADER lub FOLLOWER lub zakup passa dla pary (COUPLE PASS)

SENSUAL FULL PASS

obejmuje wszystkie warsztaty w salach KIZZ i BACHATA oraz wstęp na parkiet KIZZ oraz BACHATA podczas dziennych wieczornych PRACTISÓW/IMPREZ Przy rejestracji indywidualnej do wyboru jest opcja LEADER lub FOLLOWER lub też zakup passa dla pary (COUPLE PASS)