Zaznacz w kalendarzu 12-15.11.2020 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Sara Panero Bachata Show Ladies Bootcamp

Pierwszy raz na EL SOL Warsaw Salsa Festival:

SARA PANERO Bachata Show Ladies Bootcamp

Co Sara mówi o swoim bootcampie:

„Przede wszystkim będziemy pracować nad integracją zespołu, będziemy ćwiczyć bodymovement, izolacje i  muzykalność, łączyć sensual i dominikańską bachatę, jak pokazywac kobiecość i być sexy”.

O Sarze:

Sara Panero jest hiszpańską tancerką, urodziła się w Salamance (Hiszpania) w 1993 roku. Od 7 roku życia zajmuje się różnymi technikami tańca, takimi jak balet, taniec współczesny, taniec nowoczesny i hip hop. W wieku 16 lat zaczęła zajmowac się salsą, bachatą i kizombą. Gdy miała zaledwie 18 lat i ukończyła szkołę średnią w swoim rodzinnym mieście, następnie zdała egzamin wstępny do Conservatory of Dance Fortea (Madryt), aby specjalizować się w balecie klasycznym. We wrześniu 2012 r. Sara została partnerką taneczną Marco Espejo. W tym samym roku wygrali 2 krajowe konkursy bachaty i stworzyli własną markę o nazwie „Esencia”. W 2013 roku Marco i Sara zostali czterokrotnie ogłoszeni mistrzami narodowymi bachaty. W następnym roku (2014) zajęli drugie miejsce w kraju dzięki swojej „Esencia”.

Dołącz do bootcampu Sary Panero, zyskaj więcej pewności siebie i ciesz się tym pięknym doświadczeniem:

6 godzin  (piątek, sobota, niedziela) TYLKO 40 miejsc

Pokaz w niedzielę podczas wieczornej gali.

Dla pierwszych 5 kobiet cena wynosi TYLKO 129 euro 

Liczba miejsc ograniczona – dołącz do projektu już teraz -> https://salsafestival.pl/pl/price/

BOOTCAMP PASS zawiera tylko wybrany BOOTCAMP (nie zawiera innych passów warsztatowych ani PARTY PASSa). Pozwala to dowolnie go łączyć z wybranym typem passa.

UWAGA: po zakupie BOOTCAMP PASS masz możliwość skorzystać ze zniżki na pass dodatkowy: 15% na PARTY PASS lub 20% na CUBAN, SALSA, SENSUAL lub VIP PASS (z wyłączeniem passów w Ofertach Specjalnych). Zgłoś się do nas na registration@salsafestival.pl  po indywidualny kod rabatowy. Zniżka ta nie łączy się z innymi. Zniżki nie można zastosować wstecznie do passa zakupionego przed bootcampem.

W razie rezygnacji z  BOOTCAMP PASS i zachowania passa dodatkowego konieczna będzie dopłata w wysokości udzielonej zniżki.

BOOTCAMP PASS podlega standardowym zasadom ujętym w Regulaminie Zakupu z wyłączeniem wysokości opłaty za odsprzedaż, która dla BOOTCAMP PASS jest stała i wynosi 50 EUR / 210 PLN od osoby.  Odsprzedać można pass tylko osobie tej samej płci.

* Organizatorzy EL SOL WARSAW SALSA FESTIVAL  zastrzegają sobie prawo do odwołania BOOTCAMPu w przypadku nie zebrania się dostatecznej liczby uczestników.

** Instruktorzy mają prawo wybrania uczestników, którzy wystąpią na scenie festiwalowej.

 

KUP TERAZ!

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.