Zaznacz w kalendarzu 11-14.11.2021 WYBIERZ I KUP SWÓJ BILET >>

Social Tricks LAB z Panagiotisem i Myrto

Po raz pierwszy na EL SOL SALSA FESTIVAL !!!
4-godzinny LAB z Panagiotisem i Myrto – SOCIAL TRICKS LAB!

Panagiotis i Myrto to zdecydowanie bardzo utalentowana i ambitna para, która szturmuje społeczność salsy NY! Myrto to niezwykła tancerka, dzięki jej kobiecemu stylowi i ruchowi ciała doprowadza mężczyzn do szaleństwa! Panagiotis przyciąga uwagę swoim unikalnym sposobem łączenia elementów w najbardziej szalone i najtrudniejsze partnerworki, jakie można sobie wyobrazić !!
Połączenie szybkości, eleganckiego stylu, zabawy i czystej salsy !!

Program LAB:

Pierwsza godzina: skoncentruj się na swoich podstawach !!!
Jak prowadzić i podążać. Podczas tej godziny poznasz najważniejsze zasady współpracy w parze. Jak utrzymać i poprawić połączenie z partnerem za pomocą podstawowych ruchów. Zbudujesz swoją technikę i przygotujesz się na następny poziom!

2 godzina: dodaj trochę stylu i spinów do swojego tańca!
Teraz możesz urozmaicić swój taniec ciekawym stylem i obrotami. Wszystko na temat pracy ramion i nóg podczas przygotowań do skrętu i stlingu dla partnerek.

3 godzina: Zaskocz partnerkę, zmień prowadzenie i sztuczki rękoma !!!!
Poczuj różnicę na parkiecie za pomocą niespodziewanych ruchów, nieoczekiwanych zwrotów, ruchów ręki i opuszczeń, które doprowadzą twojego partnera do szaleństwa!

Czwarta godzina: stwórz własny Partnererwork ! Otrzymasz specjalne wskazówki i tajemnice, dawkę kreatywności – i jak to wszystko połączyć w całość!

4 godziny szkolenia (sobota i niedziela)

DOSTĘPNE TYLKO 20 PASSÓW DLA PAR

CENA SPECJALNA DLA PIERWSZYCH 3 PAR – 119 EURO

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, na czym polegają ich niezwykłe umiejętności!

 

To jest pass dla PARY. Prosimy o podanie danych partnera tanecznego w polu WIADOMOŚĆ w formularzu rejestracyjnym lub przesłanie ich na registration@salsafestival.pl

LAB PASS zawiera tylko wybrany LAB (bez imprez i innych warsztatów). Pozwala to dowolnie go łączyć z wybranym typem passa.

LAB PASS podlega standardowym zasadom ujętym w Regulaminie Zakupu z wyłączeniem wysokości opłaty za odsprzedaż, która dla LAB PASS jest stała i wynosi 10 EUR od osoby (20 EUR od pary).

* Organizatorzy EL SOL WARSAW SALSA FESTIVAL  zastrzegają sobie prawo do odwołania LABu w przypadku nie zebrania się dostatecznej liczby uczestników.

 

KUP TERAZ!

Szczegóły cenowe znajdziecie w zakładce CENY.